0545 149 16 34
Para Birimi Seçimi

Görkem Gıda, profesyonel tedarik hizmetleri alanında tüketicilere en uygun fiyatlar, yüksek kaliteye sahip ürünler ve hızlı teslimat özellikleri ile faaliyet göstermektedir. Günümüz koşullarında hangi sektör olursa olsun hız, yüksek kalite standartları ve uygun fiyatlar çok büyük öneme sahip olduğundan Görkem Gıda özellikle işletmeler için ihtiyaç duydukları ürünleri kendilerine ulaştırıyor.

Müşterilere doğru ürünün, tam zamanında, güvenilir bir şekilde ulaştırılması için hizmet sağlayan marka, özellikle işletmelerin ihtiyaçlarının doğru karşılanması için çok dikkatli ve özenli bir çalışma yürütmektedir. İşletmelerin ihtiyaç duydukları ürünleri toptan ya da perakende satış şeklinde alabilecekleri sistem sayesinde Görkem Gıda alanında önde gelen markalardan birisidir.

Geniş ürün yelpazesi, uzman ve dinamik ekibi, sürekli değişen güncel piyasa koşullarını takip ederek müşteriler için en doğru ürünlerin temin edilmesini sağlayan marka sayesinde kendi işlerinizi çok daha özenli ve kapsamlı bir şekilde geliştirebilirsiniz.

Yeni kurulan işletmelerden, devamlılığı olan iş kollarına kadar her zaman ihtiyaç duyulacak ürünleri sizlere ulaştıran Görkem Gıda başta hizmet sektörü olmak üzere; otel, lokanta, restoran, yurt, pansiyon, kafe, turistik mekânlar, AVM’ler gibi alanlar için sunduğu ürün çeşidi ile pek çok farklı sektör tarafından tercih edilmektedir.

Gıda ürünlerinden temizlik ürünlerine kadar her işletmenin ihtiyaç duyduğu ürünleri bulabilmenizi sağlayan geniş ürün gamını içeren tedarik hizmetleri ile birlikte tüm ürünlere en uygun fiyatlar üzerinden erişim sağlayabileceksiniz.

Görkem Gıda kendisine misyon olarak gelişime her zaman açık, güncel olanı takip eden, çözüm ve sonuç odaklı çalışma ilkelerini benimsemiştir. Bu yüzden müşterilerin tüm işlemleri için azami özen ve dikkat gösterilmekte, doğru bir tedarik ve satın alma süreci ile müşteriler tüm gereksinimlerini karşılayabilmektedirler. Günümüz koşullarına uygun olarak üretilmiş ürünleri doğrudan temin etmenizi sağlayarak zamandan da tasarruf etmenizi sağlayan marka, bu sayede her anlamda işletmelere yardımcı olarak son derece özel, dinamik ve her zaman tercih edilecek bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Perakende ve toptan satış ürünleri sayesinde işletmeniz ya da kendiniz için tercih edebileceğiniz ürünler ile en yüksek kaliteyi en uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.